Ostatní nabídka

Hatha jóga pro začátečníky

Santosha studio každé ÚTERÝ od 17:00 do 18:30 hodin.

Cena, informace a rezervace přímo ve studiu.


Jóga pro firmy

Chcetesoustředěné a spokojené zaměstnance? Zařiďte jim jógu v práci.

Vše si domluvíme na míru podle vašich představ, kanceláře a pracovní doby.

Cvičení jógy prokazatelně zpevňuje střed těla, napomáhá správnému držení těla a posiluje schopnost soustředit se. Při sedavém způsobu života je důležitý zdravý pohyb a posílení svalstva, které ochabuje při dlouhém sezení. Také práce na počítači je vyčerpávající pro mozek a oči. Dopřejte proto svému pracovnímu týmu čas na nabití energie, ať jsou zdraví a práce je baví.

Místem ke cvičení může být vaše kancelář nebo zasedací místnost. Potřebný prostor pro jednu osobu je cca 2x1m. Pokud nemáte v práci místo, upravím program tak, aby se dalo cvičit na židlích u stolu. Potřeba je jen pohodlné oblečení a chuť uvolnit se.

Ukázková lekce zdarma.

Pro více informací mne prosím kontaktujte na kremen.jane@gmail.com.

halasana, pluh, hlavou dolů, celistvost


Individuální kurzy

Nemáte čas chodit každý týden cvičit? Stydíte se před ostatními? Nebo máte zdravotní problémy, kvůli kterým nemůžete odcvičit klasickou jógovou lekci? Ale přitom chcete začít dělat něco pro své zdraví?

Nabízím vám speciální individuální program založený na domácím cvičení. Záleží jen na vašich potřebách a možnostech. Důležitým předpokladem je disciplína splnit zadané úkoly. Součástí je vedení deníku a pravidelné konzultace 😉

Pro více informací mne kontaktujte.

Asana, kobra, celostní, jóga, otevřenost